Idle Tuber Empire

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 168,5 MB
  • Version 1.0.22
  • Dil Türkçe
  • Firma Futureplay
Idle Tuber Empire, Android cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Son zamanların en popüler mesleği olan Youtuberların nasıl bir hayata sahip olduklarını merak ediyorsanız, Idle Tuber Empire mobil oyununa dahil olabilirsiniz.  Oyun Youtube sosyal platformu üzerine kurulmuş olan en başarılı simülasyon mobil oyunlarındandır. Oyunu oynamak isterseniz Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Kendi şöhret hikayenizi Idle Tuber Empire mobil uygulaması ile oluşturabilirsiniz. Her an canlı yayında kalamazsanız bile ekibinizi görevlendirin. Her an aktif bir kanal kurmalı ve paraları cebe indirmelisiniz. Sürükleyici bir hikayeye sahip olması sebebiyle Idle Tuber Empire mobil oyununda sıkılmaya yer yoktur. 

Videolarınızın beğeni sayısını arttırmak için çeşitli stratejiler ile ilerlemeniz gerekiyor. Aktif bir kanal olduğunuz sürece izlenme oranınız da beğeninizde artacaktır. Böylelikle daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyunu daha da heyecanlı hale getirmek isterseniz diğer Tuber arkadaşlarınızla beğeni yarışına girebilirsiniz. 

Güncel konuları takip eden Idle Tuber Empire mobil oyununda durdurak yok, en yeni dans hareketlerinin kilidini açın ve daha fazla nakit kazanmak için takımını etkileyin. Oyunun seyrini değiştirmek sizin elinizdedir. 

Idle Tuber Empire indir
DİĞER SÜRÜMLER